Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

piszę coraz więcej
22-05-2021 10:18

To Taniec z Gwiazdami będzie bez Jana Klimenta?
Awatar
bardzo ważna osoba
22-05-2021 11:50

Na to wygląda
Awatar
piszę coraz więcej
22-05-2021 13:32

Lubię TzG oglądać, ale należy mu się porządne i przemyślane odświeżenie. Może próba zaangażowania dawnych tancerzy, spróbować z formułą która była w TVN, że dwa pierwsze odcinki to tańce różnych płci bez odpadnięcia, a co za tym zwiększenie ilości odcinków.
Ten program powinien też dostać scenę z większymi możliwościami (dodatkowa scena jak we francuskiej wersji) by zwiększyć możliwości choreograficzne. Pozostawić jednak jej standardowy wyraz.

Zmniejszyć ilość edycji w roku i w każdej postarać się o nośne (bez przesady z gwiazdeczkami sezonu, lecz naprawdę porządne Gwiazdy) nazwiska by zaciekawiły publikę do oglądania.

Nie wiem czy u Was tak było podczas emisji odcinków ostatniego sezonu, że często pojawiał się zniekształcony obraz. Występował również na klipach na profilu Polsat na TY. No chyba, że problemy leżą po mojej stronie choć nie sądzę.
piszę coraz więcej
22-05-2021 19:06

daniellos7 napisał(a):

Lubię TzG oglądać, ale należy mu się porządne i przemyślane odświeżenie. Może próba zaangażowania dawnych tancerzy, spróbować z formułą która była w TVN, że dwa pierwsze odcinki to tańce różnych płci bez odpadnięcia, a co za tym zwiększenie ilości odcinków.
Ten program powinien też dostać scenę z większymi możliwościami (dodatkowa scena jak we francuskiej wersji) by zwiększyć możliwości choreograficzne. Pozostawić jednak jej standardowy wyraz.

Zmniejszyć ilość edycji w roku i w każdej postarać się o nośne (bez przesady z gwiazdeczkami sezonu, lecz naprawdę porządne Gwiazdy) nazwiska by zaciekawiły publikę do oglądania.


Jeszcze musi wrócić czwarty juror. Wiadomo kto może wystąpić w jesiennej edycji?
piszę coraz więcej
01-06-2021 10:39

Zdementuje ktoś plotki o tym, że Taniec z Gwiazdami ma być niby w poniedziałki? Info z forumedia.
Awatar
ekipa moderatorska
01-06-2021 14:49

Nie widziałem nigdzie indziej takiej informacji. Trudno mi to sobie wyobrazić, bo Polsat w poniedziałki od lat ma filmy, a one się dobrze oglądają, w grupie komercyjnej zdecydowanie lepiej niż TzG.
piszę coraz więcej
01-06-2021 17:52

Staszek napisał(a):

Nie widziałem nigdzie indziej takiej informacji. Trudno mi to sobie wyobrazić, bo Polsat w poniedziałki od lat ma filmy, a one się dobrze oglądają, w grupie komercyjnej zdecydowanie lepiej niż TzG.



Zastanawia mnie jedno stąd ta osoba ma o tym info. Właśnie też to dziwi. Zobaczymy co będzie, bo de facto już powinny być informacje jak to wygląda na jesień...
jestem zawsze
09-06-2021 16:48

"Taniec z Gwiazdami" powróci już we wrześniu. Emisja teraz będzie w każdy poniedziałek o 20.00. Pierwszą uczestniczką programu jest Oliwia Bieniuk.
Edytowane przez bucikkkkk dnia 09-06-2021 17:10
Udostępnij ten temat