Moja mama i twój tata - nowy program randkowyMoja mama i twój tata - nowy program randkowyMoja mama i twój tata - nowy program randkowyMoja mama i twój tata - nowy program randkowy

Moja mama i twój tata - nowy program randkowy

Awatar
bardzo ważna osoba
01-07-2024 22:06

"Moja mama i twój tata" to program randkowy, w którym bohaterami są dojrzali single po przejściach, poszukujący miłości. Każde z nich ma inne doświadczenia życiowe i inną historię. Rodzice będą szukać miłości z pomocą tych, którzy znają ich najlepiej — własnych dzieci. 

Program poprowadzi Katarzyna Cichopek.

https://swiatseri...Id,7618141
Awatar
ekipa moderatorska
06-08-2024 12:22

Emisja programu w środy o 20:20 od 4 września, będzie 10 odcinków.

Bohaterami programu są dojrzali single po przejściach, poszukujący miłości. Będą jej szukać z pomocą tych, którzy znają ich najlepiej - własnych dzieci. Dorośli zamieszkają w mazurskiej willi, całkowicie odcięci od świata zewnętrznego. Przez kilka tygodni będą się poznawać i budować relacje. Uczestnicy programu to doświadczeni przez życie 40- i 50-latkowie, których historie z pewnością staną się bliskie wielu widzom. Dorosłe dzieci zamieszkają w drugim domu, skąd na bieżąco będą śledzić i komentować poczynania rodziców. To one będą miały największy wpływ na życie swoich matek i ojców. Wreszcie - inaczej niż w życiu, to dzieci ostatecznie dadzą akcept rodzącym się uczuciom. Program poprowadzi Katarzyna Cichopek, aktorka, prezenterka, z wykształcenia psycholog, która z niezwykłą empatią i ciepłem przeprowadzi uczestników przez najtrudniejsze emocjonalnie momenty.
Udostępnij ten temat