Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-02-2018 22:41
Awatar
bardzo ważna osoba
09-02-2018 23:25

A nie Eurosportu przypadkiem? icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-02-2018 16:17

Polsat ma zdjęcia z Reutersa i AP przekazane tam przez MKOL.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-03-2018 20:31

Przejrzałem na szybko cennik Polsat News na marzec i nie znalazłem ani Tła, ani PodPressją, ani Durczokracji, ani programu Doroty Gawryluk. Zostali tylko Skandaliści, Prezydenci i Premierzy i ten nieszczęsny program Jankowskiego plus Państwo w Państwie. Oszczędności? Coś wiadomo?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-03-2018 22:56

Może niektóre z nich wrócą, ale serwisy mają lepszą oglądalność i prawie nic nie kosztują.
Awatar
przyjaciel strony
13-03-2018 08:32

Stacja bez pomysłu na wieczory. Niepokojące.
Program Jankowskiego pogarsza wizerunek stacji.
Polsatowi brak wciąż jakiejś dużej multimedialnej platformy, dobrych stron internetowych. Stacja zaniedbuje social media.
Czas na zmiany. Trzymajmy się trzonu, czyli Wydarzeń, ale dajmy im reklamę, nowe studio, stronę internetową, twittera, instagram, facebooka i wrzucajmy materiały niezwłocznie na iplę.
Gugała głównym prowadzącym Wydarzenia 22:00.
Do głównego wydania Wydarzeń: Gawryluk, Kurek i ktoś młody, zaangażowany, zaprzyjaźniony z internetem.
przyjaciel strony
13-03-2018 09:02

Popieram, odmładzanie Wydarzeń jest konieczne. Tak jak powyzej napisano konieczne są Social media. I dodawanie materiałów zaraz po programie A nie jak w czasie weekendu po 3 dniach!
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
13-03-2018 09:52

W czerwcu minie 10 lat od startu kanału. Zamiast rozwoju, powiedziałbym, że PN się zwija. Ale może to tymczasowe oszczędności, może szykują jakąś niespodziankę z okazji dziesięciolecia?
Udostępnij ten temat