Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
bardzo ważna osoba
23-01-2013 20:31

TVN i tak nie zniknie, ale kanały nPremium HD oraz nSport HD najprawdopodobniej już tak, ale w końcu ten temat tylko własne fantazje. Gdyby wszystkie kanały TVN-u miałyby zmienić swój logotyp na bardziej kanciasty wzorem CANAL+, to w przypadku logotypu TVN CNBC na pewno pozostałaby domieszka pawia, czyli logo CNBC...
wink
Awatar
jestem zawsze
23-01-2013 20:55

Mam ostatnio wenę twórczą a o to propozycja loga TV Republika:
imageshack.us/a/img210/6070/tvrepublika.png
Awatar
przyjaciel strony
25-01-2013 18:34

img13.imageshack.us/img13/175/polsatbiznes.png

Polsat Biznes - kolejna wersja

P.S. Wiem, że krawędzie trójkąta są krzywe, ale wszystkie prace graficzne, robię w Paincie icon_wink
Awatar
jestem zawsze
25-01-2013 19:41

kuba43332 Ja większość też icon_smile
wkręcam się
25-01-2013 21:36

A oto Polsat Biznes (logo nie ma nikogo obrażać)
s6.ifotos.pl/img/Polshit-B_xsnnqsh.jpg
Awatar
jestem zawsze
25-01-2013 21:51

A oto moja koncepcja grafiki dla TVP Info:
http://imageshack...fqde0.jpg/
Jest to wersja maksymalna ponieważ w czasie takiego Lotto na ekranie pozostałaby tylko logo, zegar i pasek informacyjny a podczas dokumentów tylko logo. Reszta natomiast wtedy zostałaby zdjęta. Dodatkowo w ramach takiej oprawy obok lub w miejscu ozdobnika byłaby grafika na przykład pogodowa pokazywana w zapowiedziach nowej oprawy. Scroll z informacjami biznesowymi pojawiłby się albo na wysokości logo albo w miejscu czerwonego paska pod grafiką z omawianą informacją.
Ewentualnie mogłaby się pojawiać na scrollu informacyjnym tylko w czasie serwisów i programów ekonomicznych.
Poza tym owy pasek wyświetlałby też ważne informacje jak na przykład te związane z cyfryzacją i wyłączaniem analogu. Dodatkowo w
czasie powtórek belka "Na żywo" zostałaby zakryta belką z napisem "POWTÓRKA" natomiast obok loga audycji może być jeszcze belka "TERAZ". Całość razem z logami byłaby animowana i podzielona na kategorie "TERAZ",
"NASTĘPNIE", "PÓĹšNIEJ", "WKRÓTCE" lub poprostu podana byłaby data i godzina emisji np: "PON. 20:10".
Awatar
bardzo ważna osoba
25-01-2013 21:57

MK, okropnie to wygląda. Nawalone jak nie wiem. Ramówki to Ty może jakoś zgrabnie wymyślasz, ale za grafikę się nie bierz.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
26-01-2013 07:05

Moja propozycja logotypu Polsat Biznes icon_wink
imageshack.us/scaled/landing/9/polsatbiznes2.png
Udostępnij ten temat