Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
bardzo ważna osoba
17-04-2013 18:46

Fajnie byłoby, gdyby BBC Polska uruchomiłaby polską wersję BBC NEWS, ale to trochę kosztowny projekt i póki co, możemy sobie o takim kanale jedynie pomarzyć. Jeśli chodzi o prace, to wiadomo, że świetnie Ci to wyszło.
wink
Awatar
bywam tu czasem
20-04-2013 13:45

Emil racja, BBC z kanałem newsowym u nas to byłby świetny pomysł. Kto wie, może kiedyś icon_razz.gif

A propo, skoro już tak wymyślamy, to może macie jakieś pomysły na swoje własne stacje TVicon_question (nazwa, tematyka kanału i wizja oprawy)

Jak tak to piszcie, zrealizujemy trochę własnych biznesów medialnych
icon_biggrin

Albo kanały zagranicznych koncernów, uruchomione w polskiej wersji (jak np. wyzej bbc news polska albo wcześniej przez kogoś prezentowane kanały RTL).
Było tu już wcześniej parę pomysłów, dawajcie więcej icon_smile Widziałem tu wcześniej np. już kanał informator czy livenews HD. Dawajcie więcej icon_green
wkręcam się
22-04-2013 22:32

Zrobiłem kilk nowych logotypów Wizji (odświeżonych), ten pierwszy to oryginał Wizji Jeden.

s4.ifotos.pl/img/wizja-log_nhnhpnh.jpg
Awatar
bywam tu czasem
24-04-2013 19:36

Alan, czemu Wizja Film 1 taka wystraszona? icon_green hehe

Dziś chciałbym pokazać wam pracę, nad którą ślęczałem pół popołudnia..
Mam nadzieję, że może komuś przypadnie do gustu icon_wink (Inspiracja: cnn International)

Grafika dla nieistniejącego kanału CNN Polska (CNN Poland):

CNN Polska logo:

1.bp.blogspot.com/-OPSKSacS0ow/UXgW9VAQUrI/AAAAAAAAAD0/SnDWvnrd-lo/s1600/cnn+polska+poland+logo.png


Wersja "breaking news":

1.bp.blogspot.com/-VQRlonTxKg8/UXgUY0eq_9I/AAAAAAAAADY/3UgOSHtlnrA/s1600/cnn+polska+poland+hd.png


Wersja zwykła:

3.bp.blogspot.com/-gfk-aJr5blQ/UXgUlmd7nJI/AAAAAAAAADg/av2FBE15wu4/s1600/cnn+polska+poland.png
Awatar
bardzo ważna osoba
24-04-2013 19:49

Świetne są te prace. Wręcz za******e.
winkgrin
Awatar
piszę coraz więcej
24-04-2013 20:52

images.tinypic.pl/i/00372/f1h52e1zplw3_t.jpg

Większa rozdzielczość: http://www.tinypi...h52e1zplw3

images.tinypic.pl/i/00372/ujjpfvgvv4as_t.jpg

Większa rozdzielczość: http://www.tinypi...jpfvgvv4as
Awatar
bywam tu czasem
25-04-2013 12:49

Emil dzięki icon_smile

MB co do twoich prac, to grafika nie jest utrzymana w safe-area, więc widzowie na pewno widzieliby ucięte logo oraz nie przeczytaliby informacji z dolnego paska.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-04-2013 13:26

Safe-area jest takie istotne, gdzie teraz na 1. miejscu jest 16:9, a później 4:3?
smile1
Udostępnij ten temat