Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2013 17:55

Mi się bardzo podoba. Ciekawe tylko czy nowa oprawa zostanie niedługo u nas wprowadzona, choć czuję, że Polska będzie ostania w kolejce, jak zawsze z resztą.
wink
bardzo ważna osoba
15-12-2013 19:08

Emil napisał(a):

Mi się bardzo podoba. Ciekawe tylko czy nowa oprawa zostanie niedługo u nas wprowadzona, choć czuję, że Polska będzie ostania w kolejce, jak zawsze z resztą.
wink


Nie jestem do końca w temacie: Więc to oficjalnie nowa kolorystyka dla ci? czy tylko dla planete+ci?
Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2013 19:19

Po raz pierwszy pojawiła się przy PLANETE+ CI. Następnie, jak A+E Networks Italy poinformowało oficjalnie o starcie CI u siebie, jako Crime+Investigation, to zaprezentowano logotyp w tym stylu, jaki jest we Francji, więc raczej po części będzie on wprowadzany na kolejne rynki.
wink
bardzo ważna osoba
15-12-2013 19:22

To zapowiada się bardzo ciekawie.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2013 19:24

Czy ja wiem. To tylko zmiana logotypu oraz oprawy graficznej, która jednak moim zdaniem jest lepsza, od dotychczasowej.
wink
bardzo ważna osoba
15-12-2013 19:29

Emil napisał(a):

Czy ja wiem. To tylko zmiana logotypu oraz oprawy graficznej, która jednak moim zdaniem jest lepsza, od dotychczasowej.
wink


Jak tylko będzie wizualnie ładny, to i widzów będzie więcej.

Możesz mi podać odnośnik do newsa o tym c+i it z logotypem.
Awatar
bardzo ważna osoba
15-12-2013 19:40

Logotypy możesz znaleźć na stronie internetowej oraz funpage'u kanału. Oficjalną zapowiedź, ze strony Sky Italia, znajdziesz tutaj.
wink
Awatar
rozkręcam się
27-12-2013 13:19

Moja propozycja loga dla TVP Dokument. icon_smile
mediowisko.pl/1.png
Udostępnij ten temat