Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-05-2012 23:40

Projekt logotypów ekranowych TVP1 HD i TVP2 HD na czas EURO 2012 icon_smile

i.imgur.com/0Dfex.png


i.imgur.com/bTs9B.png
Awatar
bardzo ważna osoba
01-05-2012 23:59

Peter Parker, a dałoby radę zrobić same logotypy tych dwóch kanałów i też te dwa screen'y z logotypami ekranowymi, ale nie podczas meczu, ale jakiegoś filmu lub serialu. Co do powyższych screen'ów to są one z gry, a raczej dodatku do FIFY 12 - UEFA EURO 2012
smile1wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-05-2012 00:24

i.imgur.com/10gL9.png

i.imgur.com/lPSEV.png

i.imgur.com/ZtGMT.png


i.imgur.com/D0f0W.png


i.imgur.com/ezQ8o.jpg


i.imgur.com/ocxht.jpg


i.imgur.com/Aybv1.jpg


i.imgur.com/nXrPc.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
02-05-2012 08:59

Piotr, w logo TVP2 HD, "HD" jest za blisko ; ) ...jak na moje oko : )
Awatar
jestem zawsze
02-05-2012 09:06

Emil napisał(a):

Peter Parker, a dałoby radę zrobić same logotypy tych dwóch kanałów i też te dwa screen'y z logotypami ekranowymi, ale nie podczas meczu, ale jakiegoś filmu lub serialu. Co do powyższych screen'ów to są one z gry, a raczej dodatku do FIFY 12 - UEFA EURO 2012
smile1wink

Jak rozumiem to logo jest dorabiane i nie jest częścić jakiegoś dodatku bo z tego co wiem w Fifie można podmieniać loga stacji telewizyjnych - przykładowo taka możliwość była w Fifie 2005.
Edytowane przez MK dnia 02-05-2012 09:13
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-05-2012 14:50

Opium napisał(a):

Piotr, w logo TVP2 HD, "HD" jest za blisko ; ) ...jak na moje oko : )

Też tak myślałem, ale chciałem, aby odległość między "2" i "HD" była taka sama, jak między "TVP" a "2" icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
03-05-2012 00:42

Poland HD, a co to za problem, że zrobić print screen'a z gry i wrzucić do programu?
smile1wink

Peter Parker, powiem ci, że identyczne logotypy chciałem zrobić, ale nie jestem tak dobrym grafikiem jak ty - świetna robota! Założę się, że nawet n nie potrafiłaby zrobić takiego logotypu dla tego swojego niby TVP 1 HD
smile1winkgrin
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-05-2012 02:24

Emil napisał(a):
Peter Parker, powiem ci, że identyczne logotypy chciałem zrobić, ale nie jestem tak dobrym grafikiem jak ty - świetna robota! Założę się, że nawet n nie potrafiłaby zrobić takiego logotypu dla tego swojego niby TVP 1 HD
smile1winkgrin

Bez przesady, taki ze mnie dobry grafik, jak z ATM Rozrywka TV kanał telewizyjny icon_green Ale oczywiście dzięki za miłe słowo, po prostu już od dawna bawię się w różnych programach graficznych i wideo, więc niektóre rzeczy już umiem. Ale do jakiegoś tam dobrego poziomu jeszcze mi daleko icon_wink
Udostępnij ten temat