Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
przyjaciel strony
09-08-2012 19:16

Nie rozumiem, jest jedynka, dwójka, a potem czwórka. Jak już to czwórka powinna być przemianowana.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-08-2012 19:35

rebeltv, to jest właśnie logika naszego portalowego kolegi
:20winkgrin
Awatar
jestem zawsze
09-08-2012 21:26

Emil napisał(a):

Mimin96, według niego to Trójka Polskie Radio zostałaby przemianowana na Polskie Radio Kulturę
smile1wink

Mój zamysł na ten powyższy projekt był taki:
PRiT FM 1 - bez zmian
PRiT F, 2 - obecna Trójka
PRiT FM Regio - kanały regionalne pełniace jednocześnie formę trzeciej anteny
PRiT FM Czwórka - obecna Czwórka
PRiT FM Kultura - obecna Dwójka
PRiT FM Inter Pol - bez zmian
Objaśnienie:
PRiT - Polskie Radio i Telewizja
Wniosek jest z tego taki - potrzebna jest jeszcze jedna praca z nazwą "Trójka Regio (i tutaj nazwa miasta)" icon_smile
Edytowane przez MK dnia 09-08-2012 21:43
Awatar
bardzo ważna osoba
09-08-2012 21:53

Poland HD, nazwy są trochę dziwne, bo gdyby dać pełną nazwę dla stacji radiowych to wyszłoby to tak -> Polskie Radio i Telewizja FM 1 - trochę dziwnie to brzmi. Myślę, że marki Polskie Radio i Telewizja Polska mogłyby sobie istnieć, ale jednocześnie tworzyć jedynie jedną spółkę, która mogłaby się nazywać Polskie Radio i Telewizja, w skrócie PRiTV. Co do twojego pomysłu to myślę, że struktury stacji radiowych można by zmieniać, czyli Trójka Polskie Radio mogłoby według twojego planu istnieć normalnie, nie łącząc jej z regionalnymi i oddzielnymi zarazem stacjami
smile1wink
Awatar
jestem zawsze
09-08-2012 22:58

Tylko jakby to wyglądało drogi przedmówco ? Ja powyższe nazwy ustaliłem z uwzględniem zasięgu jak i nazw będących równolegle w telewizji - stąd zmieniłem nazwę dla obecnej Dwójki. Trójka (o charakterze informacyjnym) w zasadzie mogłaby być ale na falach krótkich w miejscu Jedynki.
Tak więc poproszę cię drogi Piterze o zielone logo dla trójki, różowe logo dla regio oraz propozycje loga dla telewizji.
Edytowane przez MK dnia 09-08-2012 23:09
Awatar
bardzo ważna osoba
09-08-2012 23:06

Poland HD, fale krótkie to jakie? FM, AM czy LW?
smile1wink

Poza tym najlepiej jest, jak jest teraz. Ĺťadnych dużych zmian
smile1wink
Awatar
jestem zawsze
09-08-2012 23:15

Oczywiście że LW - tam zresztą obecnie nadaje Jedynka na 225 kHZ
Awatar
bardzo ważna osoba
09-08-2012 23:32

Poland HD, tyle że te LW nie jest dostępne wszędzie, np. u mnie, a Trójka z FM jest i to w bardzo dobrej jakości, więc nie rozumiem dlaczego chciałbyś wprowadzić takie zmiany
smile1wink
Udostępnij ten temat