Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
bardzo ważna osoba
21-08-2012 12:43

damiankk1997, ja właśnie wczoraj zainstalowałem wersję próbną tego programu. Poćwiczę, może uda mi się coś zrobić
smile1wink
Awatar
jestem zawsze
21-08-2012 12:59

Ja belki bym już wolał zrobić w wordzie
Awatar
przyjaciel strony
21-08-2012 13:13

Też sobie zrobiłem taki projekt graficzny kanału newsowego, a właściwie to nowego takiego kanału. Gdyby ATM Grupa chciała przejąć Super Stację, to by pewnie stacja miała ten sam profil, tylko że nazwa mogłaby się zmienić na np. ATM News

Oto Logo kanału:

i46.tinypic.com/250o7t2.png


Wersja normalna:

i47.tinypic.com/2jfkm87.png


Wersja Pilna

i46.tinypic.com/2u4itqx.png


icon_razz.gif
Awatar
piszę coraz więcej
27-08-2012 03:58

Taki tam pomysł. Witam po przerwie wakacyjnej.

iv.pl/images/30163359064066594837.png


Wykonane na szybko, przy okazji bawienia się polsatowską czcionką icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-08-2012 15:36

Wątek ten służy do prezentowania swojej pracy - jednej, dwóch, kilku. Ale nie do nawalania jakichś dennych grafik z Painta, w dodatku dopuszczając się kradzieży cudzej własność intelektualnej (jak np. Pither z logo Polsat Premium). Kolejne takie prace będę usuwał, a jeśli dalej nie poskutkuje - będę nakładał ostrzeżenie i banował. Jako serwis odpowiadamy za swoich użytkowników, więc nie możemy pozwolić, by łamano w nim prawo. Jeśli nie pozwalamy na rozmowy o pirackim sposobie oglądania TV, na linki do streamów w sieci, to tak samo nie będziemy pozwalać na podpisywanie się pod cudzymi pracami, czego właśnie nieraz dopuścił się użytkownik Pither216 EWE. Ponadto podważanie decyzji admina nie u nas. Jeśli administrator uznaje że wywala dany post/wątek to znaczy, że najwidoczniej tak musi być. Dlatego właśnie Pither216 EWE nie jest już użytkownikiem naszego serwisu.

Tu wrzucamy porządne grafiki. Coś, nad czym pracujemy dłużej niż 2 minuty w Paincie. Do innych prac proszę zakładać konta w serwisach typu deviantART.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-10-2012 00:35

Coś temat usiadł icon_wink. Wszyscy się wystraszyli icon_wink. Wrzucam swoje dzieło - Polsat3 icon_green.

tvpolsat.info/images/polsattrzy.png
Awatar
jestem zawsze
11-10-2012 11:11

MN Super to logo a jak byś widział logo głównej stacji Polsatu?

Zone Europa zmienia nazwę na Europa w komentarzach padły pomysły na inną nazwę dla Europa: CBS Europa CBS Film Europa oraz CBS Cinema a także CBS Polsat Jim Jam (moja wersja)
Zamieszczam loga:
imageshack.us/a/img26/405/cbs.png
Awatar
przyjaciel strony
11-10-2012 18:24

MN napisał(a):

Coś temat usiadł icon_wink. Wszyscy się wystraszyli icon_wink. Wrzucam swoje dzieło - Polsat3 icon_green.

tvpolsat.info/images/polsattrzy.png


Prawdziwa wersja 1atm2 icon_smile
Udostępnij ten temat