Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-04-2013 19:41

Plus za Erica Saade icon_wink A wizja Polsat Muzyka bardzo ciekawa.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-04-2013 19:42

Savayron, obecnie masz chyba jedne z najlepszych prac w tym temacie. Polsat Muzyka - świetne.
wink
Awatar
bywam tu czasem
05-04-2013 14:08

Panowie wielkie dzięki za opinie icon_wink

Chyba ostatnio za dużo czasu wolnego mam, więc jeśli Admini nie będą mieli nic przeciwko to dorzucę potem jeszcze jakiś mały projekt.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-04-2013 14:11

Savayron napisał(a):

(...) więc jeśli Admini nie będą mieli nic przeciwko to dorzucę potem jeszcze jakiś mały projekt.


Absolutnie. Wrzucaj śmiało wszystko co masz. Dziel się ; ) Od tego jest to miejsce. : )
bywam tu czasem
05-04-2013 16:28

Savayron ,dzięki ,że rozwinąłeś mój projekt Polsat Muzyka .
Powiem Ci ,że dużo lepiej wygląda twoja wizja tego kanału ,podoba mi się icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
05-04-2013 16:36

Bardzo ładnie się te prace prezentują icon_smile PS Mogę wiedzieć w jakim programie to robicie prace ? może sam coś spróbuję chociaż wątpię czy mi coś wyjdzie.
Awatar
przyjaciel strony
05-04-2013 16:37

Tak popatrzyłem na wasze projekty, i sam coś zrobiłem...

imageshack.us/a/img5/3699/adahuplus1.png


Jest troche niedopracowane, ale myślę że jest nieźle nawet...

Admini i userzy mnie za to zlinczują - szablon loga Polsatu + nawiązanie do Canal+ mrgreen
Awatar
bywam tu czasem
05-04-2013 17:16

DamianCP napisał(a):

Mogę wiedzieć w jakim programie to robicie prace ? może sam coś spróbuję chociaż wątpię czy mi coś wyjdzie.

Najczęściej prawdopodobnie są to Photoshop i GIMP. Jeśli o mnie chodzi to Inkscape.
Udostępnij ten temat