Nasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzneNasze prace graficzne

Nasze prace graficzne

Awatar
bywam tu czasem
12-03-2014 20:30

Nie pochwalam ostatnich ruchów Polsatu (znowu zaczynają zżynać od TVN), ale skoro zapowiedzieli nowy kanał Polsat News Plus to trzeba nadać mu jakieś logo.

Oto mała propozycja ode mnie:
2.bp.blogspot.com/-IRC-R9yL05Y/UyCyi6dyuAI/AAAAAAAAAKI/QtIxA7QnDWw/s1600/polsat_news_plus_logo.png
Awatar
redakcja tvpolsat.info
12-03-2014 20:47

To co prawda nie ten wątek, ale muszę Ci odpowiedzieć. A gdzie Ci zżynają? Polsat News Plus to będzie kanał nie gospodarczo-międzynarodowy, ale kanał z dziennikarstwem zaangażowanym. Pogłębiona dyskusja na wszelkie tematy, w tym kulturalne czy polityczne.
Awatar
bywam tu czasem
12-03-2014 23:29

MN, z całym szacunkiem, ale tutaj na kilometr widać jak jest. Prawda jest taka, że gdyby TVN nie przebrandował cnbc w BiŚ to Polsat Biznes również nie byłby ruszony (zwłaszcza że stacja ma raptem rok). Ale nie to mi przeszkadza. Przeszkadza mi brak własnych pomysłów i inicjatywy ze strony Polsatu. Zawsze podążają szlakiem wytyczonym przez konkurencję, nigdy nie zaskoczą, bo powielają wykorzystane już pomysły, na dodatek niestety często z bardzo średnim skutkiem.
Czasem trzeba spojrzeć na sprawę obiektywnie. A wracając do PNP to czas zweryfikuje tę stację.
No dobra kończę ot.
Awatar
piszę coraz więcej
13-03-2014 00:04

A ja uważam że po prostu rozsądnie inwestują. Telewizja to jest biznes jak każdy inny - służy do zarabiania pieniędzy, ot taka prawda icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-03-2014 14:27

i.imgur.com/DOqXqKt.jpg


Wesoła twórczość icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
14-03-2014 16:23

PT, znasz moje zdanie.
icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
14-03-2014 18:15

Przygotowałem na szybko zdjęcia Polsatu News HD, jakby ten kanał mógł wyglądać z oryginalnym logotypem icon_wink
i.imgur.com/uejSLk6.jpg

i.imgur.com/A4l0D4y.jpg
bardzo ważna osoba
14-03-2014 18:30

I tak by na pewno lepiej wyglądało a nie ten napis w prawym górnym rogu ekranu icon_smile
Udostępnij ten temat