Znalazłem trochę starych opisów.
Wydaje mi się, że ten program prowadził Grzegorz Miśtal, ale mogę się mylić.
Miłość od 1-ego wejrzenia
Teleturniej dwudziesto- i trzydziestolatków. Najpierw uczestnicy - trzy panie i trzej panowie - uważnie przyglądają się kandydatom na randkę i rozmawiają z nimi. Ale jak ocenić osobowość w krótkim czasie? Pomagają im prowadzący, organizując gry i dowcipnie podsumowując zalety i wady.
Później uczestnicy dokonują wyboru partnera. Warunkiem wygrania romantycznego wyjazdu we dwoje jest zgodność upodobań. Wybrany i wybierana muszą się nawzajem polubić. Napięcie rośnie, kiedy okazuje się, że trzy dziewczyny chcą się spotkać z tym samym chłopcem, albo wszystkim chłopakom podoba się ta sama dziewczyna.
Coś mi się kojarzy pani Zającówna z tym programem.
Sekrety rodzinne
Miły i ciepły teleturniej rodzinny. Biorą w nim udział na zmianę trzy pary: mamy z córkami, ojcowie z synami, dziadkowie z wnukami. Zasadą jest zadawanie tych samych pytań wszystkim uczestnikom. Osoba odpowiadająca jako druga, nie słyszy odpowiedzi pierwszej, druga - trzeciej. Prawdziwa zabawa zaczyna się w momencie, kiedy zaczynamy porównywać odpowiedzi. Wygrywa drużyna, której odpowiedzi są najbardziej zgodne. Od czasu do czasu w programie pojawią się znani publiczności ulubieńcy ze swoimi dziećmi, wnukami.
Bez komentarza

.
Różowa landrynka
Program Różowa landrynka jest pełen pięknych kobiecych ciał, które więcej sugerują niż pokazują. Tematy poruszane to takie, o których dużo się myśli, ale o których się nie mówi. Rozmowy wywołają rumieniec u niedoświadczonych kobiet a zainteresują samotnych mężczyzn. Dla par od najmłodszych do najstarszych staną się źródłem wszelkiej inspiracji.
A ten program dość dobrze pamiętam. Kojarzą mi się rozmowy przy płocie

.
Dyżurny satyryk kraju
Program satyryczny Tadeusza Drozdy jednego z najbardziej znanych i zabawnych artystów polskiego kabaretu.
Pan Kobuszewski, to pewnie pamiętam nie tylko ja

.
Macie co chcecie, czyli najlepsi na świecie
Popularny program rozrywkowy. Z kameralnego studia prowadzący zstępują do świata rewii. Prezentacja najciekawszych historyjek świata z biblioteki "You asked for it" (także innych bibliotek), oczywiście z udziałem publiczności. Pełna zabawa w studiu z konkursami i nagrodami. Śmiech i szaleństwo gwarantuje nowy duet prezenterów: Jan Kobuszewski i Jerzy Petersburski jr.
Ten program też dobrze kojarzę, ale nie byłem jego wiernym widzem.
Oskar - magazyn filmowy
Komentarze premier kinowych i video, reportaże z planów zdjęciowych filmów polskich i zagranicznych, wywiady z gwiazdami kina polskiego i światowego, opinie krytyków. Zapowiedzi hitów filmowych emitowanych w obu programach POLSATU. Program prowadzony przez Dorotę Kamińską.
Program prowadzony przez pana Asińskiego i Krucza, którzy później prowadzili Hugo.
Talent za talent
Teleturniej przeznaczony dla widowni dziecięcej i młodzieżowej. W grze biorą udział zawodnicy wybrani z nadesłanych listów i dobrani według wieku, aby dać szansę równorzędnej walki. Zadaniem jest zdobycie w kolejnych etapach konkursu jak największej ilości sztuk "talentów", a następnie obronienie ich przed utratą. Talenty są zdobywane za pomocą sprawności fizycznej i wiedzy. Poszczególne rozgrywki rozdzielają teledyski z Najmłodszej Listy Przebojów (w wersji studyjnej programu) lub piosenki wykonywane na estradzie (w wersji estradowej), które utrzymują program w atmosferze zabawy.
Ten program był często powtarzany w Naszej TV i Polsacie 2, więc pewnie go kojarzycie. Była też wersja Kalambur z udziałem dorosłych.
Kalambury dla dzieci
Teleturniej prowadzony przez popularnego aktora Piotra Gąsowskiego. Zabawa polega na odgadywaniu haseł, które występujący muszą przedstawić w formie graficznej na tablicy lub też przekazać za pomocą pantomimy. Odkrywamy specyficzny świat abstrakcyjnych dziecięcych skojarzeń.